TELEBİLGİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ

TeleBilgi, bilişim sektöründe katma değerli ürün ve hizmetler sunan ve konusunda Türkiyenin öncülerinden olan bir yazılım geliştirme firmasıdır. Çağrı merkezleri, finans kuruluşları ve kamu kuruluşları başta olmak üzere teknolojiye yatırım yapan tüm firmaların haberleşme altyapısına CTI, IVR, Ses kayıt sistemi gibi ürünlerle hizmet vermektedir.

TeleBilgi’nin temel üstünlüğü AR-GE faaliyetlerindeki gücü ile müşterinin isteklerine dönük çözümler geliştirebilme becerisidir. Genel olarak yazılımın yapabildiklerini müşteriye kabul ettirmek yerine güçlü yazılım alt yapısı ve esnek modülleriyle müşteri ihtiyaçlarına dönük çözümler üretir.

2005 yılında “İletişim Sistemlerinde Yeni Nesil Çözümler” sloganıyla kurulan TeleBilgi, yaklaşık 30 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikimine sahip olan ARGE ekibi ile Türkiyenin ilk IP tabanlı Dijital Ses Kayıt sistemi olan Midas’ı geliştirmiştir. Özellikle Avaya TSAPI entegrasyonu, Genesys TSLIB entegrasyonu sayesinde Midas bir kayıt cihazından beklenenlerin çok daha fazlasını sunar. Kullanım kolaylığı, kullanıcı dostu arayüzü ile çağrı merkezleri için gerekli bazı temel raporları da beraberinde sunmaktadır.

Sürükle ve bırak teknolojisi sayesinde kolay bir şekilde senaryo dizaynı yapılabilen DragNVoice IVR sistemi, firmaların IVR ihtiyaçlarına esnek çözümler sunar. Tek bir PC üzerinde 500 kanala kadar çıkabilen güçlü alt yapısı sayesinde 7/24 kesintisiz hizmet verir.